Anita Czupryn

Utwórz swoją wizytówkę
Newsy prywatne i osobiste
Blog > Komentarze do wpisu

Raport z Afganistanu

Moi kochani nieliczni czytelnicy

Od czwartku 29 sierpnia jestem w Afganistanie. Zapraszam na bloga, który stamtąd staram się prowadzić razem z Bartkiem Sytą, fotoreporterem z naszej gazety "Polska The Times". Staram się, choć jestem tu mało ogarnięta, wczoraj straciłam ręcznik, dzisiaj tekst. Dzielni wojskowi geniusze komputerowi wciąż jeszcze próbują go odzyskać, a trwa to już wiele godzin. Jeśli się uda - będzie dziś nowy wpis z Ghazni.

Trzymajcie kciuki i zaglądajcie tu:

http://blogi.polskatimes.pl/raportafganistan/2013/08/31/lecimy-do-piekla/

Pozdrowienia z Ghazni:)

Fot. Marek Pawlak

niedziela, 01 września 2013, good_news

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: aniacz, *.mtm-info.pl
2013/09/01 16:31:38
Trzymam kciuki i czytam z zapartym tchem :) buty GIT !!!
-
j.julia
2013/09/01 16:38:39
Czytamy, czytamy:). Jak tak dalej pójdzie ze zubożaniem Twego ekwipunku, to będziesz miała mnóstwo miejsca na pamiątki z Afganistanu ;)
-
Gość: Krzysiek, *.business.static.vectranet.pl
2013/09/01 17:44:40
Heh, to już nie szkolenie. Na szkoleniu czekaliśmy na "ostrzejsze" momenty. Teraz życzę Ci jak najwięcej spokoju:)
-
2013/09/01 19:52:45
Wyglada na to, że dowodzisz. I dobrze. Zakończ tę wojnę!
-
ewarub
2013/09/01 20:29:20
Trzymaj się tam dzielnie i wracaj cało i zdrowo!
-
2013/09/01 22:17:46
Trzymaj się i wracaj cała.
Ps: Nieliczni, bo za rzadko piszesz.
-
2013/09/01 23:12:06
o matko. to jakaś last minute promocja chyba była ..
Powodzenia i bez ekstremalnych przygód !
-
2013/09/02 11:05:37
Nieliczni, ale wierni i (mówie o sobie) nie ujawniający się... Pozdrawiam
-
Gość: czarnawiewiorka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/09/03 11:11:17
czytam i myślę o Was
-
2013/09/03 11:37:37
Kobieto! Ty czyń miłość, a nie wojnę!! :-)
-
Gość: just_providence, 31.6.229.*
2013/09/03 23:18:44
o prosze, jak zaraz czytelnicy sie zaczeli liczyc na glos ;) niezla socjotechnika w tytule :)
-
Gość: Anitja, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/09/04 13:25:02
Tylko kochana nie chodź tam na ryby!
-
Gość: ikroopka, *.dynamic.chello.pl
2013/09/05 21:06:19
Znad Pilicy do Afganistanu?!
Ty to masz...:)
-
2013/09/10 20:24:43
Kobieto! jeśli już aż tam Cię poniosło, to pilnuj zadka, i całej reszty! Uważaj na siebie!
-
hanula1950
2013/09/11 06:36:13
Mam nadzieję, że żadne przykre przygody cię nie spotkają.
Trzymaj się.
-
Gość: ewa, *.internetdsl.tpnet.pl
2013/09/11 20:39:17
Ja też dodaję słowa wsparcia. TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE!!!
-
good_news
2013/09/14 13:58:16
Dzięki za wszystkie dobre słowa. Nie jest źle, ale w nowych butach zrobiła mi się już dziura;)
-
jan.szczepan
2013/09/18 15:53:21
Rewelacyjne przeżycie zapewne. Pozdrawiam i siły życzę :)
-
krwawasiekiera
2013/11/03 16:31:59
Powodzenia!
-
Gość: just_providence, *.biznes.mm.pl
2013/11/10 22:39:24
good, gdzie jesteś? wróciłaś?
-
Gość: , *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2013/11/25 17:37:47
www.pudelek.pl/artykul/61232/ma_zal_do_corki_ze_nie_brala_lekow/
-
ewarub
2013/12/03 12:52:41
Good, daj jakiś znak życia! Martwimy się tutaj!
-
Gość: Małgorzata, *.dynamic.chello.pl
2013/12/23 10:44:07
Witam, nie piszę zwykle komentarzy ale od lat zaglądam na Pani bloga bo jest ciepły i inspirujący. Bardzo mi go brakuje - przykro, że się nie ukazują żadne notki od paru miesięcy. Mam nadzieję, ze mimo braku wpisów - wszystko jest w porządku. A w związku z bliskością Świąt - życzę wszystkiego najlepszego, sukcesów zawodowych, ciekawych podróży, ciepła i miłości w życiu codziennym i pozdrawiam z nadzieją, że doczekam reaktywacji bloga :)
-
good_news
2014/01/02 13:57:44
Pani Małgorzato, to Pani komentarz mnie zainspirował. Obiecuję kontynuować:) Już niedługo:)
Wspaniałego 2014 Roku Cudów dla wszystkich:)
-
Gość: Małgorzata Tomaszewska, *.dynamic.chello.pl
2014/01/14 07:58:54
Dzień dobry!!!
Dziękuję! Ja juz mam Noworoczny Cud :))
pozdrawiam serdecznie